Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku weszło w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych.

W związku z powyższym przesyłamy Państwu informację o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także prawach przysługujących Państwu w związku z korzystaniem z naszych usług. Administratorem danych osobowych jest KLECZKA Sp.K. z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 247/249 w Łódź, REGON: 101856504 , NIP: 9820375063.

Przetwarzamy następujące kategorie danych:

1. dane kontaktowe;

2. dane wymagane do identyfikacji na potrzeby zawarcia umowy, wykonania usługi i wystawienia faktury;

3. dane identyfikacyjne niezbędne do realizowania zamówień towarowych bądź świadczenia usług;

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Do czego będziemy używać Państwa danych osobowych? Jako administrator danych osobowych informujemy, że są one zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach realizacji zamówionych towarów bądź świadczonych przez nas usług.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom zewnętrznym jedynie w celu ich przetwarzania w naszym imieniu. Należą do nich min. podmioty współuczestniczące w realizacji zadań firmy, między innymi firmy kurierskie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówień towarów lub usług, bądź do momentu wyrażenia sprzeciwu przez Państwa.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pozdrawiamy,
Zespół Kleczka Sp.K.